!!! Letní sezóna v plném proudu! Doprava již od 85 Kč !!!

HISTORIC CARS, s.r.o. se sídlem v Praze je od roku 2009 hrdým nástupcem a pokračovatelem společnosti Fiatcup. Naše firma se specializuje na dovoz a distribuci náhradních dílů a příslušenství pro klasické vozy značek Fiat – Alfa Romeo – Volvo – Triumph – Austin-Healey a MG.
Bohatá historie naší společnosti sahá až do roku 2006, kdy jsme začali svou cestu v obci Mořice u Prostějova.

Naši vášni pro klasické automobily dal vzniknout koníček jednoho ze zakladatelů společnosti. Po domácku si začal opravovat svůj Fiat 600 z roku 1957. Podporován ohromným nadšením a zájmem se tento projekt postupně rozšířil a naše sbírka vozidel se začala rozrůstat o další automobilové klenoty. Během jejich pečlivé renovace vládl v České republice zoufalý nedostatek náhradních dílů pro klasické vozy Fiat, což bylo prvním impulzem pro vznik naší společnosti.

S rokem 2013 přišla další vzrušující fáze naší cesty - zakázková výroba. S nasazením a odbornými dovednostmi jsme začali vyrábět díly na míru, abychom splnili jedinečné požadavky a přání našich vážených zákazníků.

onas_01.jpg        

V posledních letech se můžeme pyšnit navázáním dlouhodobých a pevných partnerství s evropskými dodavateli. Spolupracujeme s dodavateli a výrobci ze zemí jako Itálie, Německo, Francie a další, abychom mohli nabídnout nejvyšší kvalitu a široký sortiment dílů nejen pro vozy Fiat, ale také Alfa Romeo, Volvo, britské a francouzské klasické vozy, které se staly ikonami své doby.

Nabídka produktů je přehledně uvedena v našem E-shopu www.historic-cars.cz. Zde můžete objevit široký výběr náhradních dílů, příslušenství a dalších produktů, které Vám pomohou s renovací a údržbou Vašeho vozu.

Ať už jste zapálený fanoušek nebo profesionál v oblasti restaurování historických vozů, u společnosti Historic Cars najdete ty správné díly a zákaznický servis. Naše široká klientela pochází z celého světa.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zákazníci.

Věříme, že Vám naše nabídka a profesionální služby umožní naplnit váš sen o perfektně renovovaném klasickém vozidle.

Splň si svůj sen,

            sprav si svého veteránka!